Mám databázi prověřených poptávajících

Než začnete svou nemovitost aktivně nabízet, podívejte se do mého seznamu  poptávek a možná budete mít prodáno raz, dva!

Pokud realitní makléř dělá svou práci dobře, stává se velmi často, že na prohlídku jedné nemovitosti přivede několik zájemců. Koupit však může pouze jeden. Ostatní, kteří o nemovitost měli zájem mají jak se říká smůlu. Přitom jsou to prověření zájemci, kteří jsou připraveni koupit takovou nemovitost. Realitnímu makléři tak při jeho práci zbývá vždy několik neuspokojených klientů. Díky tomu mám v zásobě mnoho zájemců, kterým by se mohla líbit právě ta vaše nemovitost!

 

Aktuálně mám prověřené poptávající na tyto nemovitosti:

  • byt 1+KK nebo 1+1 v Kuřimi
  • byt 1+1 v Brně a blízkém okolí
  • byt 2+KK nebo 2+1 v Kuřimi
  • rodinný dům se zahradou  v Kuřimi
  • pronájem bytu 1+KK nebo 1+1 v Kuřimi
  • pronájem bytu 2+1 v Kuřimi

Proč mi svěřit prodej?

O prodeji bytů vím první poslední, za mými zády stojí celosvětově úspěšná realitní kancelář ERA Reality. Léty prověřené know-how a propracované cenové mapy mi pomáhají určit přesnou hodnotu vašeho domu či bytu, s databází zájemců zase rychle a snadno najdu kupce pro vaši nemovitost.

Především vám ale ušetřím čas, nervy i peníze.

Často kladené otázky

Potřebuji poradit, jak začít a postupovat při prodeji nemovitosti. Pomůžete mi?

Ano, na to se přesně specializuji. Napište mi či zatelefonujte. Probereme váš záměr a podle toho doporučím nejvhodnější první kroky.

Jaké výhody spočívají ve využití služeb makléře?

Renomovaní makléři se ve světě nemovitostí pohybují každý den a znají všechny zákonitosti realitního trhu. Vědí, jakou hodnotu dům nebo byt má, umí zařídit úpravu interiéru a dokáží napsat atraktivní inzerát. Kromě toho mají právní průpravu a umí vyjednat vysokou prodejní cenu.

Kolik mě bude spolupráce s vámi stát?

Odměna za služby je nastavena tak, abyste i při spolupráci se mnou na prodeji nemovitosti vydělali. Správnou inzercí a úpravou interiéru umím navýšit hodnotu nemovitosti, při jednání se zájemci cenu zvýším ještě více. Kromě toho vám ušetřím spoustu času a sil, které můžete věnovat rozvoji vlastní kariéry nebo podnikání.

Co když prodej nemovitosti nevyjde?

Při prodeji nemovitostí mám 92% úspěšnost, nestává se to tedy příliš často. Každou prodejní nabídku důkladně připravuji, promýšlím obchodní strategii. Pokud ovšem prodej vašeho bytu či domu nevyjde, jdou veškeré náklady na mou hlavu. I proto jdu do každého prodeje naplno.

Co obsahuje váš závazek makléře?

Písemně se v něm zavazuji k tomu, že pro prodej vaší nemovitosti udělám vše, co vám slíbím a na čem se dohodneme. Zároveň v něm prohlašuji, že budu jednat ve vašem nejlepším zájmu a budu se snažit prodat vaši nemovitost za co nejvyšší možnou cenu a za co nejkratší čas.

Chtěl bych některé věci při prodeji zařídit sám, je to možné?

Určitě. Stačí se domluvit a u prohlídky, focení nemovitosti nebo jednání s úřady vám nechám volnou ruku.
Pavel Spáči

Rychle a výhodně vám pomohu prodat nemovitost

Chcete prodej nemovitosti nezávazně konzultovat? Nebo vás zajímá, jak správně stanovit její cenu?
Napište mi a společně probereme vaše další kroky!